نتایج جستجو برای عبارت :

در مدح حضرت علی ع، از وحشی بافقی، در مجموعه. شیرین و فرهاد

دانلود آهنگ فرهاد گوچر جنت

اهنگ های فرهاد گوچر
دانلود آهنگ جدید فرهاد گوچر گیت

دانلود آلبوم جدید فرهاد گوچر 2017

دانلود اهنگ فرهاد گوچر- دنیایا بیرداها گلسم سوگیلیم

موزیک ویدیو جدید فرهاد گوچر
دانلود اهنگ فرهاد گوچر ییلاریم گیتی

دانلود فول البوم فرهاد گوچر
اهنگ گیت فرهات گوچر

دانلود اهنگ های فرهاد گوچر
گلچین فرهاد گوچر

فرهاد گوچر دوشدوم بن یولارا

دانلود آهنگ گوتور بنی فرهاد گوچر
دانلود اهنگ فرهاد گوچر دنیایا بیرداها گلسم سوگیلیم
در ادبیات گران بها و با ارزش فارسی همیشه از عشق پاک شیرین و فرهاد یاد شده است، عشق پاک و واقعی که در بیشتر شعرهای فارسی به کار رفته و حتی در ترانه های امروزی بسیار آن را می شنویم، فرهاد نامی ایرانی با ریشه فارسی است، که بسیاری از شیرمردان این خطه به این اسم زیبا نام گذاری شده اند، در این جا مجموعه ای جذاب از عکس پروفایل اسم فرهاد را برای شما عزیزان به نمایش گذاشته ایم.

ایده های شیک عکس پروفایل اسم فرهاد
اسم فرهاد از دو واژه فر + اد تشکیل شده است
دانلود اهنگ فرهاد گوچر سن الیمدن توت

دانلود اهنگ ترکیه ای جنت

اهنگ فرهاد گوچر گیدمم

اهنگ گیت فرهات گوچر
دانلود اهنگ های فرهاد گوچر
دانلود آهنگ ترکیه ای کالب کالبه کارشی

گلچین فرهاد گوچر
دانلود آلبوم جدید فرهاد گوچر 2013
در ادبیات گران بها و با ارزش فارسی همیشه از عشق پاک شیرین و فرهاد یاد شده است، عشق پاک و واقعی که در بیشتر شعرهای فارسی به کار رفته و حتی در ترانه های امروزی بسیار آن را می شنویم، فرهاد نامی ایرانی با ریشه فارسی است، که بسیاری از شیرمردان این خطه به این اسم زیبا نام گذاری شده اند، در این جا مجموعه ای جذاب از عکس پروفایل اسم فرهاد را برای شما عزیزان به نمایش گذاشته ایم.

ایده های شیک عکس پروفایل اسم فرهاد
اسم فرهاد از دو واژه فر + اد تشکیل شده است
دانلود آهنگهای فرهاد گوچر
دانلود آهنگ سن گلدین باهار گلدی فرهاد گوچر
دانلود اهنگ ترکیه ای جنت

دانلود آهنگ بنی آفت قیزیم از فرهاد گوچر
دانلود اهنگ فرهاد گوچر بنی اف ات قیزیم
دانلود اهنگ سریال بنی افت
نام:فرهاد
نام خانوادگی:قائمیان
تاریخ تولد:1347
محل تولد:تهران
------------------------
فرهاد قائمیان در سال 1344 در اردبیل متولد شد. او در سال 1371 ﺍولین تجربه بازیگری حرفهﺍی ﺍش رﺍ با فیلم دمرل شروع کرد و تا کنون در فیلمها وسریالهای زیادی ﺍیفای نقش کرده ﺍست.

او فعالیت هنری خود را از سال 1370 با بازی در فیلمهای کوتاه آغاز کرد و بافیلم دمرل به کارگردانی یدالله صمدی به سینمای حرفه ای راه یافت.
ادامه مطلب
ferhat göçer git دانلود آهنگ

گلچین فرهاد گوچر

ferhat gocer git
دانلوداهنگ جنت ازفرهادگوچر
دانلود آهنگ ترکیه ای جنت
دانلوداهنگ جنت ازفرهادگوچر

دانلود اهنگ فرهاد گوچر- دنیایا بیرداها گلسم سوگیلیم
دانلود اهنگ فرهاد گوچر ساریل بانا
دانلود اهنگ فرهاد گوچر- دنیایا بیر داها گلسم سوگیلیم
دانلود اهنگ ترکی cennet
اهنگ گیت فرهات گوچر
دانلود آهنگ ترکیه ای کالب کالبه کارشی
دانلود آهنگ گوتور بنی فرهاد گوچر

گلچین فرهاد گوچر
دانلود آهنگ سن گلدین باهار گلدی فرهاد گوچر
دانلود اهنگ ترکیه ای سن گلدین باهار گلدی
هِدفون را روی گوش هایم می‌گذاشتم،زیپ سوییشرتم را بالا می‌کشیدم.بند های کفشم را محکم می‌بستم.«بوی عیدی»فرهاد را پِلِی می‌کردم و ولگردی ام در خیابان های شهر شروع می‌شد.خیابان هایی که بوی عید می‌داد.ماهی های قرمز،گل های سنبل و شب بو،سبزه ها،میوه فروشی های شلوغ و ترکیب این ها با صدای فرهاد مهراد.یک ترکیب دیوانه کننده!در آمدن از روز های یک‌نواخت و تکراری.هر آدمی را که در خیابان می‌دیدم،دوست داشتم!لب های همه می‌جنبید.پیر جوان و بچه،زن و مرد
دل داده ام بر باد، بر هرچه بادا باد                       مجنون تر از لیلی، شیرین تر از فرهاد
ای عشق از آتش اصل و نسب داری                   از تیره ی دودی، از دودمان باد
آب از تو توفان شد خاک از تو خاکستر                  از بوی تو آتش، در جان باد افتاد
هر قصر بی شیرین، چون بیستون ویران               هر کوه بی فرهاد، کاهی بدست باد
هفتاد پشت ما از نسل غم بودند                       ارث پدر ما را، اندوه مادرزاد
از خاک ما در باد، بوی تو می آید              
دانلود آهنگ فرهاد بوی عیدی { به همراه متن و کیفیت عالی }
ترانه نوستالژی و بسیار زیبای بوی عیدی با صدای دلنشین فرهاد را دانلود کنید و گوش دهید
Exclusive Song: Farhad – Boye Eydi With Text And Direct Links In jaazMusic.blog.ir
متن آهنگ فرهاد بوی عیدی
بوی عیدی، بوی توپ، بوی کاغذ رنگیبوی تند ماهی دودی وسط سفره ­ی نوبوی یاس جانماز ترمه ­ی مادربزرگ
با اینا زمستونو سر می­کنمبا اینا خستگیمو در می­کنم
شادی شکستن قلک پولوحشت کم شدن سکه ­ی عیدی از شمردن زیادبوی اسکناس تا نخورده­ ی لای ک
باربری مشهد
باربری مشهد که در بین مردم شهر با نام تجاری نتسان شناخته می شود سالهای سال است که در خیابان فرهاد مشهد حضوری گسترده و بیست و چهار ساعته دارد و توانسته است با توجه به کیفیت خدمات و قیمت مناسب خود به عنوان بهترین باربری در این منطقه معرفی شود.
بهترین باربری خیابان فرهاد مشهد
دانلود آهنگ جدید فرهاد مشهدی به نام به ایران قسم
متن آهنگ جدید به ایران قسم - فرهاد مشهدی
Скачать новую песнюFarhad Mashhadi Be Iran Ghasam
Текст песни Be Iran Ghasam Farhad Mashhadi
به ایران قسم حال خوبی ندارمКлянусь Ираном, у меня нет хороших чувств
  به ایران قسم روز و شب بیقرارمЯ клянусь в Иране, я беспокойный день и ночь
به ایران قسم حق قلب من این نیست

ادامه مطلب
 دانلود کتاب شرح جامع قانون مدنی بیات pdf

دانلود فایل

Search Results Web results دانلود کتاب شرح جامع قانون مدنی بیات pdf - مدرسه کلوبwww.madresehclub.com › Topics › د... Translate this page Dec 22, 2019 - دانلود کتاب شرح جامع قانون مدنی بیات pdf دانلود کتاب شرح جامع قانون مدنی بیات pdf جهت دانلود فایل به روی لینک زیر کلیک نمایید. دانلود رایگان کتاب شرح جامع قانون مدنی دکتر بیات :: pdf
من همونم که یه روز میخواستم دریا بشم رئیس مزرعه
دانلود اهنگ من همونم که یه روز از فرهاد
دانلود اهنگ من همونم که یه روز با صدای فرهاد
من همونم که یه روز گوگوش

اهنگ میخواستم دریا بشم از فرهاد
دانلود آهنگ من همونم که یه روز از حبیب
دانلود آهنگ میخواستم دریا بشم از فرهاد
اهنگ میخواستم دریا بشم از حبیب
دانلود اهنگ کالب کالبه کارشی درلر
دانلود آهنگ ترکیه ای جنت
دانلود اهنگ ترکیه ای سن گلدین باهار گلدی

متن آهنگ سن گلدین باهار گلدی فرهاد گوچر

ferhat göçer git دانلود آهنگ
دانلود اهنگ فرهاد گوچر کالب کالبه
اسوه خوب بصیرت حضرت عبدالعظیم/همره ناب ولایت حضرت عبدالعظیم/اوزنسل مجتبی ویاوربراهل بیت/سیره اش باشد فتوت حضرت عبدالعظیم/حافظ اسلام وقرآن عالم درروزگار/رادمرد باشجاعت حضرت عبدالعظیم/عرضه کرده برامامش دین وایمان وهدف/شدفدایی امامت حضرت عبدالعظیم/ازقدومش کشورما شد مصفا وشریف/آن حریمش شدزیارت حضرت عبدالعظیم/کربلای کشورما بارگاه انورش/اوامید در شفاعت حضرت عبدالعظیم/زائرش صاحب زمان ورهبری وامتش/گشته است الگوی امت حضرت عبدالعظیم/

.مرتب گوششون میکنم :جمعه، آینه، کودکانه، مردتنها  و آوار، آوار، آوار! صدبار فکرکنم گوشش کردم.عجیبه  شعرش! انگار شهیار قنبری شرایط منو داشته وقتی برای این کار شعرشو سروده! داره فرهاد از زبون من حرف میزنه: توهم با من نبودی!
حالم خوش نیست. به هر دری میزنم بیفایده ست. انگاری منو جادو کردند. بسراغ هرکسی که میروم مرا پس میزند .بلافاصله عین کسیکه اعصابش خرد بشه وبره سراغ سیگار،منهم سراغ موسیقی میرم. 
دانلود آهنگ جدید فرهاد اسدیان به نام مثل تو
Текст песни Mesle To Farhad Asadiyan
چشاش افسانه شد یه تیکه پریزاده شدЕго глаза стали легендарными, его разрывали на части
دل مارو روبود شمعمو پروانه شدМое сердце колотилось
لباشو پس گرفت ازم بسکه زخم زبون نزن

ادامه مطلب
دانلود رایگان مجموعه ارزشمند نور مجرد

توضیحات: کتاب شریف نور مجرد در سه جلد چاپ شده است و یک دانشنامه کامل برای سبک زندگی اسلامی را بیان کرده است.

این کتاب که به توصیه جمعی از علماء از جمله حضرت آیت الله خامنه ای نوشته شده است یادنامه کاملی از عارف کامل حضرت علامه آیت الله سید محمدحسین حسینی طهرانی میباشد.
نویسنده این کتاب فرزند ارشد و وصی علامه میباشند.

* جهت دانلود کتاب ها به ادامه مطلب مراجعه کنید :

ادامه مطلب
نام شریف آن بزرگوار فاطمه و مشهورترین لقب آن حضرت، «معصومه» است. پدر بزرگوارش امام هفتم شیعیان حضرت موسى بن جعفر (ع) و مادر مکرمه اش حضرت نجمه خاتون (س) است . آن بانو مادر امام هشتم نیز هست .لذا حضرت معصومه (س) با حضرت رضا (ع) از یک مادر هستند.
ادامه مطلب

مجموعه «فرمانروایان مقدس» با کیفیت بسیار بالا تعداد قسمت: بیش از ۲۰ قسمت
مجموعه فرمانروایان مقدس یکی از پویانمایی‌های پرطرفدار، جذاب و آموزنده میباشد. دارای نکات تربیتی‌ و ...
داستان حضرت سموئیل (ع)
داستان فرمانروایی طالوت
داستان نبرد حضرت داوود (ع) و جالوت
داستان فرمانروایی حضرت داوود (ع)
داستان نبرد حضرت داوود (ع) با آرامیان
داستان حضرت سلیمان (ع) و آدونیا
داستان فرمانروایی حضرت سلیمان (ع)
#تصویری #پویانمایی #ف
دعای نور
روایتی از جناب سلمان (علیه الرحمه) نقل شده که حضرت فاطمه (سلام‌الله‌علیها) کلامی به من آموخت که از حضرت رسول (صلی‌الله‌علیه‌وآله) فراگرفته بود، ایشان آن را در صبح و شام می‌خواند؛به من فرمود: اگر می‌خواهی هرگز در دنیا دچار تب نشوی بر آن مداومت کن؛
ادامه مطلب
من همونم که یه روز میخواستم دریا بشم رئیس مزرعه
من همونم که یه روز گوگوش
دانلود اهنگ من همونم که یه روز از فرهاد
دانلود اهنگ من همونم که یه روز با صدای فرهاد

دانلود آهنگ میخواستم دریا بشم از فرهاد
دانلود آهنگ من همونم که یه روز از حبیب
اهنگ میخواستم دریا بشم از حبیب
دانلود اهنگ حبیب به نام من همونم که یه روز
سومین خورشیدایران حضرت شاه چراغ/بارگاه اوگلستان حضرت شاه چراغ/ازتباراهل بیت ونسل پاک موسوی/چشمه ای براهل ایمان حضرت شاه چراغ/علم وتقوا و کمالش اسوه ای برشیعیان/شد حریمش نورباران حضرت شاه چراغ/داده برشیراز ومردم گوهر احسان خود/اوپناه بر غریبان حضرت شاه چراغ/گنبدنورانی او ملجاءاهل دل است/زمزم برلطف و عرفان حضرت شاه چراغ/اوبرادر بر رضا وحضرت معصومه بود/گشته است محبوب رحمان حضرت شاه چراغ/کشورماازوجودش غرق در آرامش است/زائرش مهدی دوران حضرت
ای وای بر اسیری کز یاد رفته باشد!در دام مانده باشد ،صیاد رفته باشدآه از دمی که تنها با داغ او چو لالهدر خون نشسته باشم ، چون باد رفته باشدامشب صدای تیشه از بیستون نیامدشاید به خواب شیرین فرهاد رفته باشدخونش به تیغ حسرت یا رب حلال باداصیدی که از کمندت آزاد رفته باشداز آه دردناکی سازم خبر دلت راوقتی که کوه صبرم بر باد رفته باشدرحم است بر اسیری کز گِرد دام زلفتبا صد امیدواری ناشاد رفته باشدشادم که از رقیبان دامنکشان گذشتیگو مشت خاک ما هم بر باد
دوچشمان اشک میریزدبرای حضرت باقر/جهان طوفانی غم در رثای حضرت باقر/امام پنجم شیعه نشان مصطفی دارد/به ماالطاف حق داده خدای حضرت باقر/شکافدعلم و دانشها برای عزت قرآن/ولایت برکتش باشدعطای حضرت باقر/ز نسل حیدروزهرا امام پنجمین باشد/پیام کربلا گشته ندای حضرت باقر/به زهرکین یک دشمن شده مسموم جان او/عنایات خداوندی رضای حضرت باقر/بقیع حضرت ایشان چقدرمظلوم گردیده/بدون زائری اینک فدای حضرت باقر/شده از افتخارات ومدال شیعیان مولا/تمام عاشقان اوگدای

شهادتی که «کل یوم عاشورا و کل ارض کربلا» را تجسم بخشید/ جمله‌ای از امام خامنه‌ای که مرهم دل پدر شهید حدادیان شد
«فرهاد حدادیان» پدر شهید امنیت، «محمدحسین حدادیان» با بیان نحوه شهادت فرزندش توسط دراویش شورشی، گویی که روضه شهادت امام حسین (ع) را خوانده باشد، به حدیث معروف «کل یوم عاشورا و کل ارض کربلا» عینیت بخشید.
کد خبر: ۳۷۳۳۹۳
تاریخ انتشار: ۱۸ آذر ۱۳۹۸ - ۰۴:۲۱ - 09December 2019
به گزارش خبرنگار حماسه و جهاد دفاع‌پرس، این‌روز‌ها حرف از شهیدی اس
این پاورپوینت در 22 اسلاید به شکل منحصر به فرد و زیبا طراحی شده است در این پاورپوینت مطالبی از مشخصات فردی حضرت داود،حضرت داود در اسلام،داستانی از حضرت داود در قرآن،نزول وحی و کتاب حضرت داود، لغزش درقضاوت و سایر مطالب مفید و ارزنده در مورد حضرت داوود در این پاورپوینت درج شده است که امید واریم رضایت شما عزیزان را جلب نماید
جهت دانلود فایل کلیک کنید
ولادت حضرت رقیه در سال 98 از سایت ایندکس وار دریافت کنید.
ولادت حضرت رقیه س در سال 97 و 98 چه روزی است؟
تاریخ زاده حضرت رقیه در سال ۹۷ بر سازمان اسناد و منابعی که در مقاله تحت آموزش شده است حضرت رقیه در سال 57 هجری قمری زاده شدند درباره تاریخ. طبع جلت اسمائه؛ آنچه از تاریخ بر مى آید این است که حضرت رقیه علیها السلام بین واحد زمان ( 57 و 58 ه ق فرق مدینه منوره زاده شد و وفاتش فرق شهر صفر 61 هجرى 1 فرق دمشق 98 Must include 98.
ادامه مطلب
((به نام خداوند مهربان))

شیرین در درونش ، شوری به پاست امشب
فرهاد ، کوه کن شد! سوری به پاست امشب

شاید صدای این دل از عشق پرده برداشت
فرهاد شرمگین شد! شیرین که تیشه برداشت

گویند در ره عشق ، باید ز سر گذر کرد!
باید گذشت و رد شد تا کوی او سفر کرد!

جان است گرچه شیرین ، عمر است گرچه زیبا
باید ز مرگ نوشید!  چون شربتی گوارا

در راه عشق و ایثار ، فرهاد ها زیادند!
کز جانشان گذشتند...  سر را به باد دادند!

گریه کن بهرتقی روز عزای حضرت است/شیعه دائم افتخارش درولای حضرت است/اوجواداهل بیت و آشنای انبیاء/دین ما درسربلندی از صفای حضرت است/اوبود فرزند والابر امام دین رضا/کاظمینش معدنی بهرعطای حضرت است/همسرش مسموم کرده آن امام شیعیان/اشکها جاری چوزمزم از برای حضرت است/داغ جانسوز ولایت مثل عاشوراشده/برکت دنیا وعقبا دررضای حضرت است/میشود درمان درد و گلفشان عاشقی/قلبهاآرامش آن درشفای حضرت است/معدن جودالهی آسمان را اختراست/افتخار شیعانش که گدای حضرت
از میان انبوه آثار منتشر شده در عرصه مهدویت، این 20 کتاب هر کدام در موضوع خود جزو بهترین ها هستند، همراه با سیر مطالعاتی متناسب به مشتاقان حضرت تقدیم می گردد.
به مناسبت سالروز آغاز امامت حضرت حجت ارواحنا فداه، در این مجموعه سعی شده تا در موضوعات مختلف مهدویت و برای اقشار مختلف و در سطوح گوناگون، برترین کتب مهدویت به مشتاقان حضرت حجت عج الله تعالی فرجه الشریف پیشنهاد گردد. إن شاء الله این مجموعه به زودی، در موضوعات جدید و با کتب جدید به روز رس

فرقی نمی‌کند شهید دیروز ، امروز یا فردا باشی غزه، حلب، تهران ، خرمشهر باز هم فرقی نمی‌کند تاریـخ تکــرار مـی شود ... اگر مهدی باکری‌ها در دفاع مقدس بودند امثال حاج فرهاد نیز این زمان بودند اگر شهید باکری شهردار ارومیه بود حاج فرهاد هم مسئول بلدیه زینبیه بود حقیقت همین است که سرنوشت مقلدان خمینی جز شهادت نیست و سرنوشت مقلدان ولی امر مسلمین نیز هم ... بسیجی خستگی را خسته کرده؛ در این عکس جلوه‌نمایی می کند ... شهید سردار مهدی باکری شهید مدافع
سریال: فرهاد و شیرین Adını Feriha Koydum ژانر: درامسال انتشار: 2019کشور: ترکیه زمان پخش: جمعه ها ساعت 20:30زیرنویسشبکه پخش: Fox tvخلاصه داستان: داستان یک عشق غیرممکن. الهام گرفته از داستان ایرانی ” شیرین و فرهاد”..فرهاد ، شیرین و بانو : آنها آگاه نیستند که به گرداب کشیده میشوند و معجزه عشق و ناکامی را تجربه خواهند کرد. داستانی از عشق غیرممکن.. بانو بزرگترین مانع بین فرهاد و شیرین خواهد بود.

سریال İçerde ایچرده ( نفوذی ) ژانر : درام ، جنایی , هیجان انگیزبازی
متن ترانه آهنگ مهدی احمدوند فرهاد
lyrics Mehdi ahmadvand Farhad
متن ترانه
// الان که وابستت شدم میذاری میری    !! ♪♪
// الان که میخوامت ازم بیزاری سیری    !! ♪♪
// الان که دنیای تو دنیامو عوض کرد    !! ♪♪
// الان که مجنونم کجا میذاری میری    !! ♪♪
// بیچاره فرهاد بیچاره شیرین    !! ♪♪
// بیچاره من با این حال غمگین    !! ♪♪
// بیچاره لیلی بیچاره مجنون    !! ♪♪
// بیچاره من که دادم به پات جون    !! ♪♪
// دیگه این رابطه در حال فروپاشیه    !! ♪♪
// دو سه روز بی خبری اسمش فرا
#حدیث_مهدوی 
امام زین العابدین(ع)
«فی القائم منا سنن من ستة من الأنبیاء، سنة من نوح، و سنته من ابراهیم، و سنته من موسی، و سنته من ایوب، و سنته من محمد صلوات الله علیهم. فاما من نوح فطول العمر، و اما من ابراهیم فخفأ الولادة و اعتزال الناس، و اما من موسی فالخوف و الغیبته، و اما من عیسی فاختلاف الناس فیه، و اما من ایوب فالفرج بعد البلوی، و اما من محمد صلی الله علیه و آله و سلم فالخروج بالسیف».
«در قائم ما شش نشانه از شش پیامبر هست، نشانی از حضرت نوح
در این فیلم حمید فرخ نژاد در نقش فرهاد با دختر شیطان ملاقات می کند  و لوبینی در نقش دختر شیطان سعی دارد شیطان بودن خود را به
فرهاد ثابت کند تا بتواند با سجده به انسانی که به درجه ی اشرف مخلوقات رسیده است توبه کند .

لینک دانلود : دختر شیطان.1080p
کشور عراق همانطور که مدفن خاندان عصمت و طهارت است مدفن ۱۴ تن از پیامبران الهی نیز هست
قبر حضرت آدم و حضرت نوح
حضرت آدم اولین پیامبر الهی و حضرت نوح نبی در شهر نجف اشرف در جوار مضجع شریف حضرت امیرالمومنین علی علیه السلام دفن هستند چنانچه ما در زیارت نامه ی حضرت امیر میخوانیم :
السلام علیک یا مولای و علی ضجیعیک آدم و نوح
سلام بر تو ای مولای من و بر دو بزرگواری که در کنار مضجع شریفت آرمیده اند : آدم و نوح
ادامه مطلب
در این فیلم حمید فرخ نژاد در نقش فرهاد با دختر شیطان ملاقات می کند  و لوبینی در نقش دختر شیطان سعی دارد شیطان بودن خود را به
فرهاد ثابت کند تا بتواند با سجده به انسانی که به درجه ی اشرف مخلوقات رسیده است توبه کند .

لینک دانلود : دختر شیطان.1080p
کسایی که میتونند کمک کنند بهمون برای تقویت دوباره این طرح و اجرای اون برای شهادت حضرت زهرا اعلام آمادگی کنند همون طور که میدونین این طرح به این شکل هست که یک سری بسته های مختصر مفید فرهنگی تهیه میشه ودرایام شهادت و ولادت حضرت زهرا و حضرت زینب و حضرت رقیه و حضرت معصومه (سلام الله علیهم اجمعین) توی پارک ها بین دخترای جوون پخش میشه .منتظر اعلام همکاریتون هستیم
کسایی که میتونند کمک کنند بهمون برای تقویت دوباره این طرح و اجرای اون برای شهادت حضرت زهرا اعلام آمادگی کنند همون طور که میدونین این طرح به این شکل هست که یک سری بسته های مختصر مفید فرهنگی تهیه میشه ودرایام شهادت و ولادت حضرت زهرا و حضرت زینب و حضرت رقیه و حضرت معصومه (سلام الله علیهم اجمعین) توی پارک ها بین دخترای جوون پخش میشه .منتظر اعلام همکاریتون هستیم
تاریخ تقریباً همیشه فرهاد مجیدی و امیر قلعه نویی را به لیگ می اندازد. او همچنین عکسی از یک فوتبالیست غیر تناسب اندام به نام متین را شکست.
باشد که خداوند به قلب متین و همه کسانی که مرحوم کرونا را گرفته اند رحمت کند ، اما من برای فرهاد مجیدی و امیر قلعه نویی چند سوال دارم.
آیا متین یک فوتبالیست بود و در روزهایی که کرونا گسترده شد رسوایی کرد؟
اگر به جای پرسپولیس در صدر جدول قرار داشتید ، باز هم درباره تعطیلی لیگ برتر صحبت می کردید؟
آیا فولاد و شهر
ای خوب تر از خوب تر از خوب تر از خوب 
از روز ازل یاد تو در سینه محجوب
ای زلف تو گره خورده به پیچ و خم بسیار 
ای روی تو برخاسته با ماه به پیکار 
ای باده مستانه تقدیر الهی 
ای آمده در کار تو تدبیر الهی 
ای برده شراب لب تو هوش ز هشیار 
ای داده به یک اشاره تو خواب به بیدار 
ای آنکه نگفته غم دل لیک بدانی 
از خانه دل هرچه غم است نیک برانی 
ای حضرت جان حضرت جان حضرت جانی 
ای پادشه دین و جهان دلبر آنی! 
اندوه من از دوری تو باز فزون شد 
وقت است طبیب دل من خود
دانلود کتاب نورالوحدت
 دانلود کتاب نور الوحدت  کتاب نور الوحدت معرفی کتب اخلاقی و عرفانی  مجموعه رسائل عوارف المعارف‌ (کتاب)  دانلود رایگان کتاب نور الوحدت  دانلود رایگان کتاب نور الوحدت  نور الوحدت رساله نور وحدت  شیعه  تعداد منبع دیجیتال  مجموعه رسائل عوارف المعارف  نسخه آزمایشی  متن کتاب دانشنامه ادب فارسی  مرور بر اساس نوع مدرک  معارف العوارف: حق الیقین. رساله کنز الاسرار نوریه. ترجیع بند  کردستان عراق و زبان فارسی/Курдистони Иро
آیت‌الله رجبعلی رضازاده در این دیدار با بیان اینکه در شرایط کنونی جامعه، تشرف حضوری به حرم مطهر رضوی جهت زیارت مضجع منورحضرت رضا(ع) به هیچ عنوان ضرورتی ندارد، ابراز کرد: زائران و مجاوران حضرت رضا(ع) با قرائت زیارتنامه حضرت رضا(ع) می‌توانند فیض زیارت حضوری این امام همام(ع) را در درگاه الهی کسب کنند تا ان‌شاءالله با توسل به حضرت رضا(ع) این خطر رفع شود.وی اضافه کرد: توجه به مسائل بهداشتی و پزشکی باید در اولویت مردم قرار گیرد و در صورت ابتلاء به ا
شهادت حضرت علی (علیه السلام) تسلیت باد.
آنچه از مجموعه روایات و نقل های تاریخی بدست می آید این است که امام علی (علیه السلام) از همراهی فرزندان نهی فرمودند.
شیخ عباس قمی در جلد اول کتاب «منتهی الآمال» می نویسد: « وقتی اُمّ کلثوم (علیه السلام) اوضاع و احوال پریشان پدر را در شب ضربت خوردن دید، به حضور برادرش امام حسن (علیه السّلام) رفت و جریان را تعریف کرد. امام حسن (علیه السّلام) حرکت کرد و قبل از رسیدن أمیرالمؤمنین (علیه السّلام)  به مسجد جامع کوفه
حضرت علامه حسن زاده آملی یکی از عهدهایی را که شیخ الرئیس ابن سینا با خود بسته است را ذکر میکنند: "یکى از عهدهاى شیخ رئیس در رساله عهدش این است که رمان و قصه هاى باطل نخواند. حرفها و افسانه هاى باطل ذهن را کج و معوج مى کند و نفس را از درست اندیشى و درست یابى عدول مى دهد و منحرف مى گرداند." (1)

حضرت علامه در جای دیگر می فرمایند: "یکى از رساله ‏هاى شیخ رئیس ابو على سینا، رساله عهد او است، در آن رساله با خدایش پیمان بسته است که مقالات و رمان‏ها و ا
ین پاورپوینت در 23 اسلاید به شکل کاملاً
منحصر به فرد زیبا طراحی شده است در این پاورپوینت مطالبی از  خواب دیدین
حضرت یوسف،حضرت یوسف در چاه،حضرت یوسف در مصر،حضرت یوسف و زلیخا و سایر
مطالب مفید و ارزنده در مورد حضرت یوسف در این پاورپوینت درج شده است که
امید واریم رضایت شما عزیزان را جلب نماید

مرد "کارتن خواب" ساکن کمپ آزادی شد

پس از سالها حضور در کنار خیابانها و کوچه پسکوچه ها و داشتن چند نوع بیماری که باعث شده بود زمین گیر شودبا کمک خیرین عزیز سایت فرهاد داودوندیروز گذشته پنج شنبه 21 شهریور 1398 در بیمارستان بهبود بروجرد مورد عمل جراحی قرار گرفت وامروز ( جمعه ) با هماهنگی با آقای رضا الماسی مسوول محترم کمپ آزادی بروجردمرد "کارتن خواب" را موقتا برای یکی دو ماه ساکن این کمپ کردیمحالا دیگر سرپناهی دارد و توسط خیرین عزیز سایت فره
نام شریف آن بزرگوار فاطمه و مشهورترین لقب آن حضرت، «معصومه» است. پدر بزرگوارش امام هفتم شیعیان حضرت موسى بن جعفر (ع) و مادر مکرمه اش حضرت نجمه خاتون (س) است . آن بانو مادر امام هشتم نیز هست .
لذا حضرت معصومه (س) با حضرت رضا (ع) از یک مادر هستند.
احتمالاً ولادت آن حضرت در روز اول ذیقعده سال ١٧٣ هجرى قمرى در مدینه
منوره واقع شده است. دیرى نپایید که در همان سنین کودکى مواجه با مصیبت
شهادت پدر گرامى خود در حبس هارون در شهر بغداد شد.
اسامی بازیگران خوب بد جلف 2
سام درخشانى، پژمان جمشیدى، حامد کمیلى، ریحانه پارسا، گوهر خیراندیش, فرهاد آییش, امیرمهدى ژوله، مارال فرجاد، على اوجى ، شکیب شجره
خلاصه داستان خوب بد جلف 2:
کمدی «خوب، بد، جلف ۲» دنباله‌ای بر قسمت اول این فیلم سینمایی است که در سال ۹۴ ساخته شد. در سری دوم این فیلم؛ گروهی ضد انقلابی به ریاست دکتر مدنی (فرهاد آییش) و زیر نظر دونالد ترامپ ماموریتی به فربد (حامد کمیلی) در ایران به عنوان گروه فیلمبرداری به ایران بفرستد. د
ﺳﺆﺍﻻﺕ ﻣﺴﺎﺑﻘﻪ ﻫﻔﺘﻪ ﻬﺎﺭﺩﻡ 19 ﺩﻱ 1398 ‏»
-1 ﺍﻣﺎﻡ ﻋﺴﺮ ﻋﻠﻪﺍﻟﺴﻼﻡ ﻓﺮﻣﻮﺩ : ﻣﺎ ﺣﺠّﺖ ﺑﺮ ﻣﺮﺩﻡ ﻫﺴﺘﻢ ﻭ ﻪ ﺴ ﺣﺠّﺖ ﺑﺮﻣﺎﺳﺖ؟
1 ‏) ﺣﻀﺮﺕ ﻋﻠ ﻋﻠﻪﺍﻟﺴﻼﻡ
2 ‏) ﺣﻀﺮﺕ ﺯﻫﺮﺍ ﺳﻼﻡﺍﻟﻠﻪﻋﻠﻬﺎ ✅
3 ‏) ﺍﻣﺎﻡ ﻫﺎﺩ ﻋﻠﻪﺍﻟﺴﻼﻡ
-2 ﺎﻣﺒﺮ ﺍﺮﻡ ﺩﺭ ﺎﺳﺦ ﺑﻪ ﺩﺭﺧﻮﺍﺳﺖ ﺣﻀﺮﺕ ﺯﻫﺮﺍ ﺑﺮﺍ ﺧﺪﻣﺘﺎﺭ، ﻪ ﺮﺩ؟
1 ‏) ﺁﻣﻮﺯﺵ ﺗﺴﺒﺤﺎﺕ ﻣﺨﺼﻮﺹ ✅
2 ‏) ﺗﻌﻦ ﺍﺯ ﻨﺰﺍﻥ
3 ‏) ﻃﺮﺩ ﺩﺧﺘﺮﺵ ﺯﻫﺮﺍ
-3 ﺧﺪﺍﻭﻧﺪ ﺩﺭ ﺁﺎﺕ ﺍﻭﻟﻪ ﺳﻮﺭﻩ ﻋﺒﺲ، ﻪ
﷽عروج با حضرت زهرا علیهاسلام

در نوافل شب به مقام شامخ حضرت زهرا سلام الله علیها توجه کنید و بدانید که استمداد گرفتن از آن حضرت موجب ترقی و قرب معنویی می شود و خدا شناسی انسان را زیاد می کند همچنین قبل از اذان صبح صلوات حضرت زهرا را بفرستید

گاهی هم لازمه با خودت تنها باشی تنهای تنهای تنها که وقتی میری سرکلاس بشینی یه گوشه اون ته و هیچ کس کنارت نباشه که توی سلف تنها بشینی و توی ساعتای بیکاری بری بشینی لبه ی همون پنجره که پاتوق همیشگیه و موقع برگشتن تو بارون و زرد و نارنجیای پاییز که تو دانشگاه تهران خوشگل تر از همه جاس با خودم قدم بزنم و آهنگ گوش بدم و مترو خلوت و بی سروصدا باشه و وقتی میرسی خونه هیچ کس منتظرت نباشه و خونه بوی قرن ها تنهایی بده و تنها چیز تازه و خوش رنگ و لعابش گلای
گاهی هم لازمه با خودت تنها باشی تنهای تنهای تنها که وقتی میری سرکلاس بشینی یه گوشه اون ته و هیچ کس کنارت نباشه که توی سلف تنها بشینی و توی ساعتای بیکاری بری بشینی لبه ی همون پنجره که پاتوق همیشگیه و موقع برگشتن تو بارون و زرد و نارنجیای پاییز که تو دانشگاه تهران خوشگل تر از همه جاس با خودم قدم بزنم و آهنگ گوش بدم و مترو خلوت و بی سروصدا باشه و وقتی میرسی خونه هیچ کس منتظرت نباشه و خونه بوی قرن ها تنهایی بده و تنها چیز تازه و خوش رنگ و لعابش گلای
نمایشگاه فتو مونتاژ «خیال» در گالری مستقل برگزار می‌شود.
به گزارش خبرگزاری مهر، نمایشگاه فوتو مونتاژ «خیال» کاری از طناز پروان و فرهاد جاوید است که در گالری مستقل برپا می شود. در این نمایشگاه ۱۲ قطعه فتو مونتاژ از نمایش های سال های اخیر که توسط فرهاد جاوید ثبت و طراحی و مونتاژ کارها توسط طناز پروان انجام شده است به نمایش در می آیند.
ادامه مطلب
در روزهای آخر اسفند،
کوچ بنفشه های مهاجر،
زیباست.
در نیمروز روشن اسفند،
وقتی بنفشه ها را از سایه های سرد،
در اطلس شمیم بهاران،
با خاک و ریشه
- میهن سیّارشان -
در جعبه های کوچک چوبی،
در گوشه ی خیابان، می آورند:
جوی هزار زمزمه در من،
می جوشد:
ای کاش…
ای کاش آدمی وطنش را
مثل بنفشه ها
(در جعبه های خاک)
یک روز می توانست،
همراه خویشتن ببرد هر کجا که خواست.
در روشنای باران، در آفتاب پاک!
محمد رضا شفیعی کدکنی
لینک دانلود با صدای جادویی فرهاد مهراد 

لینک
کتاب شرح جامع قانون مدنی بیات pdf
جهت دانلود و مشاهده فایل به روی لینک زیر کلیک نمایید.
دانلود کتاب شرح جامع قانون مدنی بیات pdf

شرح جامع قانون مدنی: کتاب شرح جامع قانون مدنی دکتر فرهاد بیات,انتشارات ارشد,کتاب حقوق مدنی بیات,خرید اینترنتی کتاب شرح جامع حقوق مدنی فرهاد شیرین بیات,کتاب مدنی بیات ...کتاب شرح جامع قانون مدنیکتاب شرح جامع قانون مدنی نوشته دکتر فرهاد بیات، شرحی است بر مواد قانون مدنی: آراء علمای برجسته حقوق، آراء قضایی و نظریات مشور
تقویم شیعه
یازدهم شعبان
ولادت حضرت علی اکبر علیه السلام
در سال ۳۳ هجری قمری شبیه‌ترین مردم به خاتم الانبیاء صلی الله علیه و آله حضرت علی اکبر علیه السلام به دنیا آمد. نام آن حضرت علی، پدرشان حضرت سید الشهداء علیه السلام، مادرشان لیلی بنت مره ثقفی است. کنیه آن حضرت طبق فرمایش حضرت صادق علیه السلام ابا الحسن است. روایت بزنطی هم دلالت دارد که آن حضرت ازدواج کرده بودند. در زیارت وارده از حضرت صادق (علیه السلام) هم می‌خوانیم: صلی الله علیک و علی ع
حضرت حوا،مادر همه انسانها_آسیه همسر فرعون که بدست او به شهادت رسید_کلثوم خواهر حضرت موسی علیه السلام،_مریم دختر عمران_اینان کسانی بودند که درموقع وضع حملحضرت خدیجه علیها السلام او را کمک کردند.واو توانستسیده زنان عالمیان را به دنیا بیاورد.
نصب برنامه برای اندروید

کلیات زیارات به همراه صوت با امکانان اشتراک گذاری متن ها

شامل:

- زیارت حضرت رسول اکرم+صوت

- زیارت حضرت زهرا(ص)+صوت

- زیارت حضرت علی (ع) امین الله+صوت

- زیارت ائمه بقیع ( حضرت امام حسن مجتبى و امام زین العابدین و امام محمد باقر و امام جعفر صادق علیهم السلام )+صوت

- زیارت امام حسین (ع)+صوت

- زیارت امام موسی کاظم+صوت

- زیارت امام رضا (ع)+صوت

- زیارت امام جواد (ع)+صوت

- زیارت امام هادی (ع)+صوت

- زیارت امام حسن عسکری (ع)+صوت

- زیارت ا
با شروع کار فرهاد مجیدی به عنوان سرمربی موقت استقلال تهران شایعات جدیدی از تصمیمات عجیب پیرامون این تیم قوت گرفت.
فرهاد مجیدی سرمربی موقت استقلال در این ۳ بازی باقی ماند و احتمالا ۲ بازی آسیایی هنوز برای حضور در ترکیب کادر فنی نفر مشخصی را معرفی نکرده است و در همین راستا شنیده می‌شود فرزاد مجیدی برادر فرهاد این روز‌ها کنارتیم فوتبال استقلال مشاهده می‌شود و احتمال حضور او در اردوی پیش از بازی با استقلال خوزستان وجود دارد.
گفته می‌شود ف
درود بیکران خداوند بر فاطمه (س) که بهجت قلب و نور چشم رسول (ص) و عزیزترین انسان ها در پیشگاه او بود؛ وجودی که نور پیامبر(ص) سراسر او را احاطه نموده بود و از جهت شبیه ترین مردم در رفتار و کردار به رسول خدا بود. فرا رسیدن سالروز شهادت حضرت زهرا (س) تسلیت باد.

بدون تردید پیوستگی و ارتباط امام حسین (ع) با آخرین حجت الهی حضرت بقیة اللّه (ع) بسیار بارز و در خور تعمّق است؛ چرا که با بررسی ابعاد مختلف پیوند این دو حجّت الهی به خوبی چگونگی فراهم شدن بستر حاکمیّت احکام و ارزشهای الهی در سرتاسر عالم مشخص می شود. این نوشته در پی آن است که برخی از پیوستگیهای حضرت سیدالشهداء(ع) با موعود بزرگ جهانی حضرت مهدی (ع) را روشن سازد.الف) امام مهدی (ع) از تبار امام حسین(ع)در مجموعه روایات منقول از پیامبراکرم(ص) و ائمه اطهار(
بسم الله الرحمن الرحیم
حضرت آیت الله مصباح یزدی به حق عمار حوزوی انقلاب بوده و هستند و در 40 سال اخیر هیچ کس در پاسخ به شبهات روز و دفاع از مبانی انقلاب همچون ایشان خوش ندرخشیده است. به تعبیر حضرت امام خامنه ای ایشان جای خالی شهید مطهری و علامه طباطبایی را پر فرموده اند. در ادامه پوسترهایی از بیانات ایشان و بیانات دیگران در مورد ایشان تقدیم می گردد.
ادامه مطلب
تقویم شیعه
یازدهم ذی القعده
ولادت امام رضا علیه السلام
در روز پنجشنبه سال ۱۴۸ هجری قمری امام رضا علیه السلام در مدینه طیبه به دنیا آمد. در ولادت آن حضرت ۱۱ ذی الحجه و ۱۱ ربیع الاول نیز ذکر شده است. پدر آن حضرت موسی بن جعفر علیهما السلام، و مادرشان ام البنین نجمه علیها السلام است. نام مبارکشان علی است، و کنیه آن حضرت ابو الحسن است، و کنیه خاصشان ابو علی است. القاب حضرت سراج الله، نور الهدی، قرة عین المؤمنین، مکیدة الملحدین، کفو الملک، کافی الخ
قالب وبلاگ امام زمان | قالب وبلاگ 
قالب-وبلاگ-امام-زمان
قالب وبلاگ امام زمان ، این قالب وبلاگ بسیار زیبا ، توسط سایت ماه اسکین ارائه گردید. ... قالب وبلاگ حضرت مهدی,قالب وبلاگ خانه کعبه,قالب وبلاگ کعبه,قالب وبلاگ ...

قالب وبلاگ حضرت مهدی | قالب وبلاگ 
روی تصویر زیر کلیک کن:

قالب-وبلاگ-حضرت-مهدی
قالب وبلاگ امام زمان (عج) توسط سایت ماه اسکین طراحی و سئو شده و در آن بیشتر از رنگ های فیروزه ای، آبی و سیاه و اسامی و القاب حضرت مهدی (عج) استفاده شده است.

خیرین عزیز سایت فرهاد داودوندی حامی بورسیه تحصیلی دو دانش آموز

بسیار"مستعد"، اما "نیازمند"
 مدتهاست دو دانش آموز دختر و پسر تحت پوشش بنیاد کودک بروجرد را که از دانش آموزان مستعد اما کم بضاعت هستند را بعنوان حامی تحصیلی توسط خیرین عزیز سایت فرهاد داودوندی کمک می کنیم در ادامه کمک های قبلی یکسال گذشته، از کمک های یک همشهری خیر بروجردی ساکن در تهران ، امروز دو فقره چک به مبالغ 5.000.000 ریال جهت کمک هزینه فصل پائیزجمعا به مبلغ 10.000.000 ریال برای
#حدیث_مهدوی 
امام محمد باقر(ع)
«صاحب این امر چهار نشانه از چهار پیامبر دارد: نشانی از حضرت موسی، نشانی از عیسی، نشانی از یوسف و نشانی از حضرت محمد صلی الله علیه و آله:- نشانه اش از حضرت موسی، وحشت و نگرانی است.- نشانه اش از حضرت یوسف، زندانی شدن اوست.- نشانه اش از حضرت عیسی، اختلاف مردم در حق اوست که می گویند: مرده است و برخی گویند نمرده است.- نشانه اش از رسول اکرم صلی الله علیه و آله قیام به شمشیر اوست».
الامامة و التبصرة/ ص94
#حدیث_مهدوی 
امام محمد باقر(ع)
«صاحب این امر چهار نشانه از چهار پیامبر دارد: نشانی از حضرت موسی، نشانی از عیسی، نشانی از یوسف و نشانی از حضرت محمد صلی الله علیه و آله:- نشانه اش از حضرت موسی، وحشت و نگرانی است.- نشانه اش از حضرت یوسف، زندانی شدن اوست.- نشانه اش از حضرت عیسی، اختلاف مردم در حق اوست که می گویند: مرده است و برخی گویند نمرده است.- نشانه اش از رسول اکرم صلی الله علیه و آله قیام به شمشیر اوست».
الامامة و التبصرة/ ص94
تقویم شیعه
چهارم شعبان
ولادت حضرت عباس علیه السلام
در این روز در سال ۲۶ هجری قمری علمدار کربلا سقای نینوا حضرت قمر منیر بنی هاشم ابو الفضل العباس علیه السلام به دنیا آمد. نام مشهور آن حضرت عباس علیه السلام است. به آن حضرت ابو الفضل، ابو القربه، قمر بنی هاشم، باب الحوائج، عبد صالح و سقا می‌گویند. پدرشان حضرت امیر المومنین علی بن ابی طالب علیهما السلام، و مادرشان حضرت ام البنین فاطمه علیها السلام دختر حزام کلابیه است. آن حضرت خوش سیما و زیبار
این پاورپوینت در20 اسلاید طراحی شده است
در این پاورپوینت مطالبی از زندگی حضرت مریم،سرنوشت حضرت مریم،تلد حضرت
عیسی،خانه حضرت مریم،تاریخچه خانه حضرت مریم و سایر مطالب مفید و ارزنده در
مورد حضرت مریم مقدس در ین پاورپوینت درج شده است که از معتبرترین منابع
می باشد که امید واریم رضایت شما عزیزان را جلب نماید
علت شهادت حضرت فاطمه الزهرا(س)
چگونگی شهادت حضرت فاطمه و ماجرای آتش زدن خانه حضرت علی (ع) از سوالات بسیار مهمی است که در اذهان بسیاری از افراد نقش بسته است،آیا چنان که شیعیان می‏گویند به ساحت حضرت فاطمه زهرا (س) نیز جسارت کردند؟ و بر آن حضرت صدماتی وارد شد که منجر به شهادت او و فرزندش گردید یا خیر؟
نحوه شهادت حضرت فاطمه الزهرا از دیدگاه اهل سنت
برخی از دانشمندان اهل سنت برای حفظ موقعیت خلفا از بازگو کردن این قطعه از تاریخ خودداری نموده ‏اند؛
به راستی که ضعیفه بودن زن را نخواهم پذیرفت.
زمانی که مردی به نام مجنون قدرت به دست آوردن لیلی را نداشت...
زمانی که مردی به اسم فرهاد با حماقت تمام فریب رقیبش خسرو را خورد و شیرین را به دست نیاورد..
و زمانی که فرهاد دیگری حتی بعد از مرگ قباد توانایی به دست آوردن شهرزاد را نداشت..
و چه بگویم از قدرت زلیخا که کور شد و دست از یوسف نکشید تا به دستش آورد..
و چه بگویم از منیژه که بالای چاه بیژن شبانه روز گرسنه و تشنه برای او آواز خواند و رقصید تا زمانی که ب
در سبک زندگی قرآنی «صبر» جایگاه محوری دارد.
می توان اقسام صبر را بر شمرد:
1- صبر در برابر جاهلان : صبر حضرت نوح در حدود 950 سال
2- صبر در برابر مشکلات: صبر حضرت ایوب 
3- صبر در برابر گناه : حضرت یوسف 
در سوره عصر می خوانیم:
و العصر .ان الانسان لفی خسر 
الا الذین امنوا و تواصو بالصبر و تواصو بالحق

حضرت امیر المومنین علیه السلام و حضرت پیامبر صلی الله علیه و آله از یک نور واحد هستند (به اذعان اهل تسنن)
فضل الله بن روزبهان خنجی اصفهانی شافعی یکی از علمای متعصب اهل تسنن و دشمنان تشیع می‌نویسد:
آن حضرت شعبه‌ای است، نور او جدا گشته است از نور سید المرسلین. و این اشارت است بدان حدیث که حضرت پیغمبر (صلی الله علیه و آله) فرمود: أنا و علی من نور واحد؛ یعنی من و علی (علیه السلام) از یک نوریم؛ و در بیان احوال نور آن حضرت مذکور شد که از اصلاب طیبه به ا
#حدیث_مهدوی 
پیامبر اکرم(ص)
یلتفت المهدی و قد نزل عیسی بن مریم (علیه‌السلام) کانما یقطر من شعره الماء، فیقول المهدی: تقدم صل بالناس، فیقول: انما اقیمت الصلاة لک، فیصلی خلف رجل من ولدی .
حضرت مهدی (علیه‌السلام) متوجه می شود و می بیند که حضرت عیسی (علیه‌السلام) فرود آمده است، گویی از موی مبارکش قطرات آب فرو می ریزد. حضرت مهدی (علیه‌السلام) می فرماید: جلو بیا و با مردم نماز بخوان. حضرت عیسی (علیه‌السلام) می فرماید: نماز برای تو اقامه شده است. آنگاه
#حدیث_مهدوی 
پیامبر اکرم(ص)
یلتفت المهدی و قد نزل عیسی بن مریم (علیه‌السلام) کانما یقطر من شعره الماء، فیقول المهدی: تقدم صل بالناس، فیقول: انما اقیمت الصلاة لک، فیصلی خلف رجل من ولدی .

حضرت مهدی (علیه‌السلام) متوجه می شود و می بیند که حضرت عیسی (علیه‌السلام) فرود آمده است، گویی از موی مبارکش قطرات آب فرو می ریزد. حضرت مهدی (علیه‌السلام) می فرماید: جلو بیا و با مردم نماز بخوان. حضرت عیسی (علیه‌السلام) می فرماید: نماز برای تو اقامه شده است. آنگ
دانلود فیلم سینمایی اتاق تاریک The Dark Room 
فیلم ایرانی اتاق تاریک ۱۳۹۶ به کارگردانی سید روح الله حجازی
کارگردان: روح الله حجازی | ژانر: درام، اجتماعی | سال تولید: 1396 | تاریخ انتشار: سال 1397
مدت زمان: 110 دقیقه | نوع: سینمایی | مخاطب: بزرگسال 
فرمت: MP4 | حجم: متفاوت با هر کیفیت | پخش از موسسه فرهنگی سوره
خلاصه داستان:فرهاد (ساعد سهیلی) و هاله (ساره بیات) فصل جدید زندگی خود را آغاز کرده‌اند و این سرآغاز تغییرات دیگری است که آن‌ها را در مواجهه با مسایل جدید

هر کس بخواهد خدمت او برسد، باید تزکیه نفس کند و به تطهیر سِرّ و اندرونِ خود اشتغال ورزد؛ و در این صورت به لقاى خدا می‌رسد که لازمه‌‏اش لقاى آن حضرت است، و به لقاى آن حضرت می‌‏رسد که _بر اساس ملازمه _ لقاى خدا را یافته است، گرچه در عالم طبیعت و خارج، مشرّف به شرَفِ حضورِ بدن عنصرى آن حضرت نشده باشد.
پس عمدۀ کار معرفت به حقیقت آن حضرت است نه تشرّف به حضور بدنِ مادّى و طبیعى. از تشرّف به حضور مادّى و طبیعى فقطّ به همین مقدار بهره می‌‏گیرد، ولى
هوایی که نداریم داخل بسته های چیپس و مواد خوراکی کرده اند، نه دندانی برایمان مانده است نه گوش شنوایی، پاسخ های دندان شکنشان دارد مدام حیف می شود. آقای رئیس جمهور و آقای بالا سرشان به دنبال درمان سرطان امید هستند، آخر نمی شود به فرهاد خبر مرگ زندگی شیرین را داده باشی و او هنوز به کوه کنی ادامه دهد. می گویند صلاح مملکت خویش خسروان دانند اما نمی گویند چگونه می شود مملکت تنها از آن خسروان می شود؟وزارت خارجه بیانیه داده است فرهادهایی که برای خودش
روز نیمه ماه شوال سالروز وقوع جنگ احد شهادت حضرت حمزه سید الشهداء وجمعی از شهداء احد تسلیت باد
در سال سوم هجری جنگ احد در دامنه کوه احد واقع شد ودر اثر عدم اطاعت از رسول خدا پیروزی به شکست منجر شد وخیلی به شهادت رسیدند من جمله حضرت حمزه عموی پیامبر صلی الله علیه وآله
قرآن درباره حضرت
عیسی(ع) میفرماید: آنان (یهود) حضرت عیسی را نکشتند و او را دار نزدند، بلکه شبیه
او را دار زدند.(۱) در آیه دیگر فرمود: ای عیسی! تو را میگیریم و به سوی خود بالا
میبریم.(۲) از این آیات استفاده کرده‏اند حضرت عیسی زنده و در آسمان‏ها است. گر چه
برخی از مفسران احتمال داده‏اند معنای آیات این نیست که حضرت زنده باشد، بلکه به
قرینه کلمه متوفیک او مرده است و نزد پروردگارش روزی میخورد.(۳) درباره حضرت الیاس
نیز گفته شده که به آسمان‏ها رفت. ا
بِسْمِ اللّهِ الْرَّحْمنِ الْرَّحیمْ 

روایت شده است که وقتی حضرت زینب (سلام الله علیها ) با همراهان به مدینه بازگشتند زن های مدینه برای عرض تسلیت ، به حضور زینب (سلام الله علیها ) آمدند .
آن حضرت حوادث جانسوز کربلا و کوفه و شام را برای آنها بیان می کرد و آنها گریه می کردند.

تا اینکه به یاد حضرت رقیه (سلام الله علیها ) افتاد و فرمود : اما مصیبت وفات #رقیه  در خرابه شام ، کمرم را خم کرد و مویم را سفید نمود . 
زنها وقتی این سخن را شنیدند ، صدایشان
تولد حضرت علی اکبر در سال 98 از سایت ایندکس وار دریافت کنید.
ولادت حضرت علی اکبر ع در سال 97 و 98 چه روزی است؟
ارتباط های دینی سال 98 آن اروپایی خرید آن آن مناسب ارز سالنامه شنبه ۸ اردیبهشت ۱۱ شعبان ۱۴۳۹ ولادت حضرت علی اکبر علیه اسلام ۳۳ ه. واحد زمان ( شنبه 8 اردیبهشت 28 april 11 شعبان واحد زمان ( چهارشنبه 28 فروردین 17 april 11 شعبان میلاد حضور علی اکبر.
ادامه مطلب
 برخی از یاران محمد بن سلیمان یکی از از راویان حدیث از حضرت  ابوالحسن ع حدیت کند که بان حضرت ع عرض کردم قربانت شوم ما آیاتی از جانب شما در قرآن می‌شنویم که اینطورکه آنطور نیست و نمیتوانیم که از شما بمارسیده است  آنهارا بخوانیم آیا گناهکاری فرمود نه همانطور که اموختهاید و بلد هستید بخوانید بزودی بیاید کسی بشما بیاموزد مقصود  حضرت صاحب الامر علیه السلام است چنانچه فیض ر ه گوید 
این پاورپوینت در 30 اسلاید به شکل زیبا و
منحصر به فرد طراحی شده است در این پاورپوینت مطالبی از ولادت،لقب ها،دوران
خردسالی،ورود به ایران،علت ازدواج نکردن حضرت فاطمه زهرا،شباهات حضرت
معصومه با فاطمه زهرا،رحلت حضرت معصومه و سایر مطالب مفید و ارزنده در مورد
حضرت معصومه در این پاورپوینت درج شده است که امیدواریم رضایت شما عزیزان
را جلب نماید
«به نام خدای صبور»
حضرت نوح (ع) ویژگی‌ای رو داشت که هیچ پیغمبری نداشت!
اونهم اینکه ۹۵۰ سال، فقط دوره ی رسالتِ حضرت بود...عمرِ حضرت بماند!!
حال چرا خداوند برای قومِ حضرت نوح با تمام فسق و فجور، ۹۵۰ سال فرصت داد و برای آنها صبر کرد، در حالیکه اقوام دیگر، وقتی حجت بر آنها تمام می‌شد بلافاصله عذاب می‌شدند؟!
از آنجایی که قبل از حضرت نوح هیچ قومی نبوده تا خداوند برای مردم مثال بزند، خداوند به این قوم فرصت زیادی داد. همانطور که در قرآن هم خداوند هروقت

هنگامى که حضرت على (ع ) به شهادت رسید، فرزندانش شبانه جنازه آن بزرگوار را به طور مخفى دفن کردند، و محل قبرش مخفى بود، زیرا آن حضرت دشمنان کینه توز بسیار داشت ، بخصوص خوارج و بنى امیه ، آن قدر با او دشمن بودند که احتمال نبش قبر آن حضرت در میان بود.
ادامه مطلب
 این کتاب اولین بار در سال ۱۳۸۶ توسط نشر سرچشمه چاپ شده‌ است و یکی از رمان‌های پرفروش ایرانی محسوب می‌شود. اولین نوشتهٔ فرهاد جعفری است که در سال ۸۸ به چاپ ۲۵ ام  و در سال ۹۷، به چاپ ۵۹ رسید.
داستان به صورت اول شخص روایت می‌شود. اکثر شخصیت‌های داستان واقعی هستند مانند راوی که خود نویسنده می‌باشد، گل‌گیسو دختر نویسنده و همایون دوست نویسنده. و به همین صورت بیشتر اتفاقاتی که در کتاب می‌افتد منشا حقیقی دارند. هر فصل کتاب مشتمل بر روایت اتف
معرفی دو کتاب فاطمی ویژه کودکان

ریاحین : بر اساس اعلام روابط عمومی
انتشارات قدیانی، مجموعه‌ ده جلدی قصه‌هایی از بانو فاطمه(سلام الله علیها)
به روایت حسین فتاحی با تصویرگری فرهاد جمشیدی روانه‌ بازار کتاب شد.
حضرت فاطمه(سلام الله علیها)
دختر پیامبر اسلام، حضرت محمد(صلی الله علیه وآله) است. مادرش حضرت خدیجه،
بانوی بزرگ و محترم قریش است. وی با حضرت علی ازدواج کردند و حاصل
ازدواجشان دو پسر و دو دختر به نام‌های امام حسن(علیه السلام) و ام
دانلود آهنگ سریال امام علی
از موزیک من دانلود اهنگ تیتراژ پایانی فیلم امام علی (ع) با صدای صدیق تعریف و همچنین موسیقی بی کلام سریال ساخته فرهاد فخرالدینی با  کیفیت عالی +متن
ملودی و تنظیم قطعه : فرهاد فخرالدینی

متن آهنگ امام علی صدیق تعریف
ادامه مطلب
حضرت آیت‌الله خامنه‌ای (حفظه‌الله):... مجموعه بزرگی از نخبگان که سررشته کار در دنیا در دست آنهاست، اسیر یأس و ناامیدی‌اند و این یأس و ناامیدی را به ملت‌های خود سرریز می‌کنند و آنها را از این‌که بتوان نقشه ظالمانه و شیطانی امروز دنیا را عوض کرد، مأیوس می‌کنند؛بدیهی است که انسان‌های مأیوس نمی‌توانند هیچ حرکتی در راه اصلاح انجام دهند. آن چیزی که انسان‌ها را وادار به کار و حرکت می‌کند، نور و نیروی امید است.
اعتقاد به مهدی موعود، دل‌ها را
حضرت امیر المومنین علیه السلام و حضرت پیامبر صلی الله علیه و آله از یک نور واحد هستند (به اعتراف اهل سنت عمری)
فضل الله بن روزبهان خنجی اصفهانی شافعی یکی از علمای متعصب اهل سنت عمری و دشمنان تشیع می‌نویسد:
آن حضرت شعبه‌ای است، نور او جدا گشته است از نور سید المرسلین. و این اشارت است بدان حدیث که حضرت پیغمبر (صلی الله علیه و آله) فرمود: أنا و علی من نور واحد؛ یعنی من و علی (علیه السلام) از یک نوریم؛ و در بیان احوال نور آن حضرت مذکور شد که از اصلاب
عملیات تا سه صبح طول کشید، خیلی خسته بودیم؛ رفتیم کمی استراحت کنیم اما صدای شلیک تانک‌ها هر از گاهی بیدارمان می‌کرد، وقتی بیدار شدم، ساعت هشت و نیم صبح شده بود. بچه‌ها را بیدار کردم تا صبحانه بخوریم، وقتی فرهاد را بیدار کردم گفتم: عجب عملیاتی بود پسر، با کمترین تلفات شهر را آزاد کردیم
با حسرت گفت: چه فایده وقتی نماز صبحمون قضا شد.
شهید مدافع حرم
فرهاد خوشه‌بر
نماز اول وقت

@modafeanharam77
علمداران: *حضرت علی علیه السلام علمدار پیامبر صلی الله علیه و آله بودند و جملات متعددی  فرمودند از جمله:"ضربة علی یوم الخندق افضل من عبادة الثقلین"**مالک اشتر از علمداران امام علی علیه السلام بود . حضرت در مورد او فرمودند: "خداوند مالک را رحمت کند، او برای من همان گونه بود که من برای رسول خدا صلی الله علیه و آله بودم."***حضرت عباس علمدار حضرت امام حسین علیه السلام بودند و فرمودند: « برادرم! تو علمدار منی و اگر بروی کاروان پراکنده می شود».****سردار
#حدیث_مهدوی 
امام محمد باقر(ع)
«کانت عصا موسی لآدم علیهما السلام، فصارت الی شعیب، ثم صارت الی موسی بن عمران، و انها لعندنا، و ان عهدی بها آنفا و هی خضرأ کهیئتها حین انتزعت من شجرتها و انها لتنطق اذا استنطقت و انها تصنع ما تومر، و انها حیث القیت تلقف ما یأفکون بلسانها».
-«عصای حضرت موسی قبلا از آنِ حضرت آدم بود، سپس به حضرت شعیب و بعدا به حضرت موسی منتقل شد و هم اکنون در نزد ماست، در همین نزدیکی که آن را می دیدم هنوز سبز بود همانند روزی که از درخت

.
همسر شهید روح‌الله قربانی:
.
به محضر حضرت آقا، رهبر خوبان که رسیدیم بعد از درد و دلها به ایشان گفتم:
حضرت آقا، روح‌الله چند ماه قبل از شهادتش به من گفت:
_ صدای پای امام زمان میاد، می‌شنوی؟
باور کن که من صدای پای امام زمان رو میشنوم.
.
حضرت آقا لبخند زدند. لبخندی شیرین و عمیق که خیلی برایم جالب بود. سرشان را تکان دادند و فرمودند: خوش به سعادتش.
@shahid_roohollah_ghorbani
بسم الله الرحمن الرحیم
چند سال از رحلتش میگذرد...
زنی پاک دامن...
مادر مادر پسرانی و دختری که در کربلا زجر کشیدند و خودش در پشت در...
امشب پیامبر خدا؛حضرت محمد(ص)تنها شد.....
حضرت زهرا,مادرمان تنها وبی مادر شد...
امشب زنی دیگر وارد بهشت شد....
سالروز رحلت حضرت خدیجه(س),مادر مادرمان حضرت فاطمه زهرا(س)را به تمکامی شما چمرانی ها؛تسلیت عرض مینمایم.
دریافت
وقتی پیامبر اکرم دعوت به اسلام را شروع کرد او را محدود کردند و مجبور شد با اهل بیت و نزدیکان به شکافی از کوه پناه ببرد(شعب ابی طالب). خوب وقتی اوضاع یک مجموعه مدیریتی خوب باشد، همه از مدیر تعریف می کنند و از او حمایت می کنند. اما ممکن است در شرایط بحران اعضای یک مجموعه بگویند این مدیر باعث شد ما  به این فلاکت بیافتیم. اما اطرافیان پیامبر، این شرایطِ خیلی سختِ زندگی را تحمل کردند. حالا ببینید در تاریخ هست که در این شرایط سخت که پیامبر به حامی نیا
علت شهادت حضرت فاطمه الزهرا(س)
چگونگی شهادت حضرت فاطمه و ماجرای آتش زدن خانه حضرت علی (ع) از سوالات بسیار مهمی است که در اذهان بسیاری از افراد نقش بسته است،آیا چنان که شیعیان می‏گویند به ساحت حضرت فاطمه زهرا (س) نیز جسارت کردند؟ و بر آن حضرت صدماتی وارد شد که منجر به شهادت او و فرزندش گردید یا خیر؟
نحوه شهادت حضرت فاطمه الزهرا از دیدگاه اهل سنت
برخی از دانشمندان اهل سنت برای حفظ موقعیت خلفا از بازگو کردن این قطعه از تاریخ خودداری نموده ‏اند؛

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها